RHENEN – Bewoners van het centrum in Rhenen lopen kans dat hun huizen rond Koninginnedag worden doorzocht door de politie. Dat heeft de gemeente donderdagavond gezegd op een informatiebijeenkomst over het bezoek van de Koninklijke familie aan Rhenen en Veenendaal.
Sommige bewoners zetten de koffie klaar voor de agenten, maar niet iedereen is even blij met de mogelijke politiecontroles aan huis. Burgemeester Van Oostrum waarschuwde de tegenstanders van de huiszoekingen om mee te werken, omdat ze anders gearresteerd kunnen worden.
Verder mogen bewoners dagenlang hun auto niet in het centrum neerzetten. Ook brommers moeten weg. Fietsen mag tot kort voor de aankomst van de Koninklijke familie nog wel. Rhenen plaatst camera’s in het centrum en alle vrijwilligers worden gescreend.
Volgens burgemeester Van Oostrum zijn de strenge veiligheidsmaatregelen nodig, gezien het drama in Apeldoorn. In 2009 werd daar een aanslag gepleegd op de Koninklijke familie. Daardoor kwamen acht omstanders om het leven.
Einde bericht van RTV Utrecht
Kanttekening: Dit soort feestjes kost minimaal € 3 miljoen aan gemeenschapsgeld. Niet meegerekend de voorbereiding en uren van ambtenaren “die er toch rondlopen”. De VVD-er Joost van Oostrom is er sinds 2007 burgemeester, maar steekt het hoge bezoek al naar de kroon: http://www.gelderlander.nl/voorpagina/devallei/10290653/Burgemeester-Van-Oostrum-twitterkoning-van-de-Vallei.ece
Joost de twitterkoning, “leuk”! Maar ook deze “koning” is niet gekozen……het blijft een onderknuppel…..
[Thanks Max.]

Hoera trix komt langs….eens kijken of dit soort absurde praktijken het oranje gevoel versterken. En net alsof zulke draconische maatregelen ook maar iets voorkomen zouden hebben van wat in apeldoorn gebeurde.
Vraag me trouwens af onder welke wettelijke noemer mag dit allemaal? En mogen leden van de regering eigenlijk wel in geheime buitenlandse clubjes, zoals de bilderbergers, dienst doen? Laten we als burgers eens preventief rondgaan in dit soort clubjes…
Geplaatst door Ed | 27 januari 2012, 17:00Ze zijn bang voor de mening van het volk, dus worden de rechten van de burger geschonden. Dit is winst!
Geplaatst door Marleen | 29 januari 2012, 11:21Ik zou als veiligheidsadviseur van de familie von Amsberg zeggen: schaf koninginnedag af …en om helemaal risico’s te vermijden …schaf het koningshuis af.
Geplaatst door Max Delius | 27 januari 2012, 17:15Wat zijn Beatrix en haar aanhang bang.
En de vraag is waarvoor en waarom.
Zo’n gek als in Apeldoorn valt nooit te voorkomen.
En dat is en blijft een gek, een uitzondering tussen alle brave Nederlanders.
Maar misschien is de werkelijkheid omgekeerd.
En dienen de brave Nederlanders bang te zijn voor Beatrix en consorten.
Zie eens wat een terreur de brave burgers van Rhenen dienen te ondergaan om dat minie mens Beatrix.
En wat krijgen ze voor die terreur terug? Een wuivend en gemaakt vrolijk doend rariteitenkabinet.
Personen die absoluut niet geinteresseerd zijn in Nederland of in Rhenen.
Maar uitsluitend geinteresseerd in behoud van hun grandioze staatstoelagen en staatsvoordelen.
En wat doen Beatrix en haar aanhang als de brave Nederlanders haar en hen niet zien optreden?
Ik bedoel maar.
Bericht aan Beatrix en haar aanhang blijf toch rustig in je paleis, je vliegtuig of elders, Argentinie bijvoorbeeld.
Dan hebben alle Nederlanders geen last van jou en je aanhang.
Geplaatst door Jack | 27 januari 2012, 17:17Trix weet dat “de Neus”weer vrij is,maar daar heeft zij toch niks van te vrezen?
Geplaatst door Tom Couzy | 27 januari 2012, 17:59Er word weer heel wat onzin en gespin het net op geslingerd vandaag;
http://www.telegraaf.nl/binnenland/11389911/__NL_groeit_naar_troonwisseling__.html
http://www.telegraaf.nl/prive/11386067/__Komst_Mxima_een_nieuw_tijdperk__.html
http://www.telegraaf.nl/binnenland/11385565/__Nieuwe_topman_Koningin__.html?sn=binnenland,buitenland
Het zal ongetwijfeld nodig zijn, willen ze zich nog in het openbaar bewegen. Vandaar de maatregelen in Rhenen, welke overigens meer doen denken aan het noordelijke deel van de “democratische republiek” Korea, dan aan een geliefde monarchie, zoals De Telegraaf en bureau Synovate ons willen doen geloven?
Is het misschien een idee, om huis couturier Mart Visser, Pils & Pampa in het kevlar te laten steken?
Veel stijver dan ze nu acteren kan het er in ieder geval niet op worden..
Geplaatst door Beste Ruud | 27 januari 2012, 17:36Ongelofelijk dat de gemeenschap moet opdraaien voor alle kosten wanneer de familie von Amsbergen
in Rhenen op bezoek komen? Waarom geeft Beatrix zelf geen tuinfeestje achter haar optrekje in Den Haag? Stoppen met die flauwekul! 3 miljoen, en waarschijnlijk het dubbele wanneer alles bijelkaar is opgeteld, kan beter worden besteedt aan doelen waaraan iedereen wat heeft. Nederland telt ruim 800 voedselbanken. SCHANDE!
Als Beatrix het uitje aan Rhenen zelf zou moeten betalen zij gegarandeerd weg zou blijven.
Geplaatst door J. Pen senior | 27 januari 2012, 17:36Hier moeten alle inwoners van Rhenen tegen in opstand komen. Zo meteen wordt men ook nog verplicht om te juichen, net als in Noord Korea.
Als je enig eer- en rechtsgevoel in je lijf hebt, dan werk je hier niet aan mee. Dan maar in de cel. Wat denkt die burgemeester Van Oostrum wel?! Is natuurlijk zo’n enorme slaafse mannetje, zo’n onderdaan die goed in het blaadje van Beatrix wil komen. Kost wat kost. Die man is niet wijs. Daar kan toch de gemeenteraad wel tegen in opstand komen? Of zijn dat ook allemaal van die slaafse onderdanen tegenover die mevrouw die zich ziet al majesteit. Dit is niet te geloven. Ik hoop dat dit heel veel aandacht krijgt in de media.
Geplaatst door Hans | 27 januari 2012, 17:42Ik raad de inwoners van Rhenen in ieder geval aan om theelichthouders tijdelijk de deur uit te doen. Voor je het weet zit je in een psychiatrische inrichting …
Geplaatst door Frank | 27 januari 2012, 17:54Inderdaad Frank, je houdt ook je hart vast voor bezitters van een zwarte Suzuki Swift, er is gerede kans dat deze preventief geruimd gaan worden…
Geplaatst door Beste Ruud | 27 januari 2012, 18:01Gelezen:
Bewoners van het centrum van Rhenen moeten hun auto rond Koninginnedag drie dagen buiten de stad parkeren. Alles wat een motor heeft moet op zaterdag 28 april weg uit Rhenen centrum en mag pas terugkomen als de koninlijke familie het stadje op 30 april weer heeft verlaten. Dat staat in de veiligheidsprotocollen.
In Rhenen is men gek geworden 750.000 Euro uitgeven (1,7 miljoen voor Rhenen en Veenendaal samen plus wat er achteraf nog bijkomt….)
voor een uurtje zwaaien naar een vreemd gezelschap dat 800 meter over een speciaal beveiligde route loopt.
‘Nee, ze gaan niet koekhappen in Rhenen, dat past niet bij onze gemeente,’ volgens de burgemeester.
Op de markt heeft men onderzoek gedaan naar de gevoelens van de burgers. Die zijn op èèn uitzondering na negatief en regelmatig reageren mensen boos. Ze vinden het geen pas geven om in deze tijd zoveel geld uit te geven aan Koninginnedag. De meesten gaan ook niet kijken.
Schaamteloos dat mevr. van Amsberg in deze tijd van bezuinigingen zo’n feest doorzet waaraan ze zelf geen cent bijdraagt. De burgemeester van Rhenen is eveneens schaamteloos, hij heeft destijds zonder de GemeenteRaad hierin te kennen, een bezoek van Beatrix aangevraagd. Nu gaat hij zich op kosten van de burgers fijn uitsloven voor die rariteiten familie, misschien hoopt hij op die manier zijn herbenoeming veilig te stellen.
Laten we hopen dat het de laatste Koninginnedag is…..want het hele gedoe is te achterlijk voor woorden.
Geplaatst door maartje le comte | 27 januari 2012, 18:31De laatste “koninginnedag” misschien wel, ja. Maar dan zijn ze toch vast van plan weet ik hoeveel “koningsdagen” te organiseren. De Nationale Overbodigheidsdag. Een dag van dagvullende Overbodigheid. Een feest van Overbodige Aangewaaidheid. Laat maar komen, die “koning”, het is de beste manier om een republiek te realiseren.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 27 januari 2012, 18:40Maartje laten we hopen dat het helemaal niet door gaat die poppenkast heeft al veel te lang geduurd.
Geplaatst door Trijn | 28 januari 2012, 00:11Dat wij dat toch allemaal als ‘normaal’ beschouwen! Je reinste huisvredebreuk! Moet er niet een bevel tot huiszoeking worden gegeven, of gaat het met alleen dreigen ook?
Waarom niet de rekening van dit ‘feestje’ naar Huis ten Bosch? Wie verjaart, trakteert. Lijkt me nog steeds een goede gewoonte, zelfs voor een ongekozen staatshoofd! Wie van de politieke partijen durft deze kat nou eens de bel aan te binden? Ik stem meteen op ze!
Geplaatst door Leda | 27 januari 2012, 18:38Laat er in ieders naam gauw een eind komen aan deze terreur van die zelfbenoemde “koninklijke” familie waar niemand echt op zit te wachten. Wie behoefte heeft aan dwepen en zwaaien gaat dat maar in z’n eigen tijd doen
bij mensen die echt wat presteren. Helaas zitten die er niet op te wachten. Dat zegt al genoeg. De oranjes leven bij decadentie en willen daarvoor goedkeuring krijgen op 30 april en met prinsjesdag. Ze zijn overbodig. Mensen, laat
dat toch eens doordringen.
Geplaatst door leontine bal | 27 januari 2012, 18:39Natuurlijk wordt het weer tijd voor een republiek, maar de meeste reacties komen alleen van azijnpissers of mensen die overal complotten zien en daarmee krijg je Beatrix en dadelijk Willem echt niet weg.
Geplaatst door Theo Witter | 27 januari 2012, 18:50Zure vloeistoffen zie je wel vaker voorbijkomen, daarmee vertelt u niets nieuws. Complotten, zoals u dat noemt, zijn altijd staatsgerelateerde acties en/of wetgeving. U weet toch ook wel dat de wetten hier worden toegepast om de staat en het “oranjehuis” uit hun eigen wind te houden? Maar als u suggesties heeft om die twee personen met Hoofdletter weg te krijgen, wij horen het graag!
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 27 januari 2012, 18:57Op democratische wijze natuurlijk en niet met geneuzel en mekaar ‘up raten’ op losse flodders. Trouwens er hoort nog een Hoofdletter bij, de derde die ons allen verdeelt zonder zelf te bestaan. En ook Die lijkt nogal hardnekkig.
Geplaatst door Theo Witter | 27 januari 2012, 22:51“Democratische wijze”???? Net zoals die vreemde lieden hier “op democratische wijze” aan hun gerief zijn geholpen?? Uw verhandeling over hoofdletters snap ik niet. U zult toch even met wat zinniger opmerkingen moeten komen, anders gaan we nog denken dat u van de “oranjevereniging” bent.
Democratisch, jaja!
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 27 januari 2012, 22:57Die derde hoofdletter: is dat een complot of ziet u spoken?
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 06:49U bekent in ieder geval dat complotten van origine niet slechts staatsgerelateerd en/of wetgeving zouden hoeven zijn. Een hoofdletter gebruik je trouwens bij familienamen en voor aardrijkskundige namen. Wat dat betreft hebben de Oranjes twee keer recht op een hoofdletter, maar dat is flauw. Oranjevereniging is met een kleine letter. Niks geen voorkeur, gewoon spelling. M’n derde hoofdletter is de G van God of liever god, want god is geen familienaam en aardrijkskundige naam. Gebruik van een hoofdletter in dezen mag op grond van respect. Ik mag u dus: “Onvolprezen Administrator, wij loven U”, schrijven als ik dat wil, zonder de regels te overtreden. Spoken zie ik dus niet, vandaar god met een kleine g.
Geplaatst door Theo Witter | 29 januari 2012, 09:26Gestolen identiteiten schrijf je met een minuscuul klein lettertje. Je “commentaren” beginnen inderdaad flauwtjes te worden.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 29 januari 2012, 09:33Je hebt gelijk. Prettige zondag verder.
Geplaatst door Theo Witter | 29 januari 2012, 09:40Hetzelfde.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 29 januari 2012, 09:42Beste Theo,
Dan ben ik toch benieuwd naar uw gedachten erover. Wilt u ze vriendelijk verzoeken om op te stappen? Want dan kunnen we nog lang wachten! Geef u a.u.b. even enige suggesties.
Geplaatst door Ger de Vries | 27 januari 2012, 22:51Ik hoop zelf door redelijkheid te betrachten. Door hard te roepen, kruipen mensen alleen in hun schulp en bereik je uiteindelijk het tegenovergestelde. Wanneer mensen de redelijkheid inzien van een republiek, en dat lijkt mij helder, dan is er meer winst te behalen. Persoonlijke benadering van de Oranjes is natuurlijk flauwekul. Ik zie Willem al werken…
Geplaatst door Theo Witter | 27 januari 2012, 22:58Wij proberen hier het mega geweld van de gecontroleerde pers een beetje te overschreeuwen ja, vindt u dat nou zo onlogisch? Redelijkheid betrachten moet van twee kanten komen, dus de vraag is wat er zo onredelijk aan onze stellingname is? “oranje” is trouwens met een kleine letter, aangezien het een kleur betreft en geen familienaam.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 27 januari 2012, 23:05Tja en dat overschreeuwen lukt dus niet.
Geplaatst door Theo Witter | 28 januari 2012, 22:45Je moet je eigen mening niet verwarren met de werkelijkheid natuurlijk. Ga jij het maar een beetje democratisch proberen. je denkt dat je het eeuwige leven hebt of nog langer? Doe je huiswerk en ga dan weer een mening ventileren, hier heeft niemand wat aan. Nou ja, behalve de familie die jij democratisch gaat verzoeken uit te wijken dan.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 22:50Hoera, onze administrator kent de werkelijkheid en zijn mening sluit daar haarfijn op aan! Administrator for president!
Geplaatst door Theo Witter | 29 januari 2012, 09:29En ook dát staat nergens. Pffff….
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 29 januari 2012, 09:34Ik raad de mensen aan die op de route wonen, hun ramen te verduisteren met zwarte lappen en zelf een dagje elders te vertoeven.
Geplaatst door Hans | 27 januari 2012, 18:55Regel gewoon een optocht langs de trappen van Paleis Noordeinde, en bespaar Nederland ‘ons feestje’.
Geplaatst door king billy | 27 januari 2012, 19:27Niks regelen op onze kosten, “king” billy, da’s beter
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 27 januari 2012, 19:59Iedereen die voor is mag wat mij betreft er aan meebetalen zolang iedereen die tegen is niet verplicht word er aan mee te doen…
Geplaatst door Ed | 27 januari 2012, 20:09Hans of als bewoners van Rhenen allemaal zelf in stemmig zwart te gaan.
Ik had voor dat dit artikel geplaatst werd, al een reactie gegeven op Rhenen waar ze drie maanden van te voren al beginnenmet vergaderingen,schema’s, geldversmijten.
Inclusief de hierboven aangevoerde argumenten om tegen dit bezoek te stemmen. Maar merkwaardig genoegm,het verdween voor mijn ogen.
Volgens mij dwaalt het oranjespook rond op de computer.
P.S. Wat jammer dat er geen zilveren speldjes zijn ,die republikeinen onderscheiden van onderdanen. Die zouden bij de vleet worden verkocht in Rhenen en Veenendaal. Is er dan geen zilversmid in het land,die dit speldje maken kan!
Geplaatst door attie | 27 januari 2012, 19:33Attie ja iedereen in het zwart met een button op met een republikeinse kreet.. Als het maar goed zichtbaar is. Wedden dat je die niet gratis uit mag delen op 30 april in Rhenen? Ook dan zal je worden gearresteerd.
Geplaatst door Hans | 27 januari 2012, 20:41Ja Attie mij gebeurde hetzelfde vanavond op Elsevier, twee reacties verdwenen, je mag ook niet schrijven hoe we belazerd worden met die verkoop van die vakantie villa. Goed idee die speldjes maar daar is geld voor nodig, bestelling vooraf betalen is misschien een oplossing. En langs de route de vlag halfstok in Rhenen en Veenendaal dat kan toch niet verboden zijn.
Geplaatst door Trijn | 28 januari 2012, 00:26Ik ben bang van wel Trijn en als het niet verboden is, word je wel door hysterische oranjefans in mekaar geslagen.
Ik denk overigens met je mee.
Geplaatst door leontine bal | 28 januari 2012, 11:04P.S.
Direkt, om l9.55 op Ned.2 De Wandeling, met een argentijnse die over Maxima komt praten. De achterkant van het gelijk?
Geplaatst door attie | 27 januari 2012, 19:35Jammer gemist dus.
Geplaatst door Trijn | 28 januari 2012, 00:27macht is geld, en dat beschermt men met geweld
het zijn allemaal matenaaiers
het spel begint weer opnieuw
Geplaatst door h hatzmann | 27 januari 2012, 21:46Potverdorie, zit ik voor de t.v . om naar de Argentijnse te luisteren wier vader ook uit een vliegtuig is gegooid en ja hoor, het programma is verdwenen.Niets negatiefs mag ons nu nog bereiken, want de kreuning is kennelijk heel dichtbij. Alles wijst er op. Ik denk dat het 29 april bekend wordt gemaakt om een juichstemming in het verbitterde Rhenen te forceren.Wie weet nemen ze de drie A.’s mee ter vertedering.
In plaats daarvan kregen we een herhaling uit 2010 over de nikaab. Kijk, daarom kwam opeens de burka weer even ter sprake. Dan hadden ze een gegronde reden om het negatieve maxima programma te verwijderen ten behoeve van de burka. En iedereen vindt dat heel gewoon.
Geslepen lui daar op Neurdeinde. Ze weten alles, ze beheersen de media, ze dwingen en krijgen hun zin. En regeren is vooruitzien zal moe Amsberg wel denken.
Geplaatst door attie | 27 januari 2012, 22:26Volgens de site van ‘De Wandeling’:
‘In verband met de actualiteit van boerkaverbod waar het kabinet zojuist mee heeft ingestemd, vertelt Shaista vanavond in De Wandeling waarom zij een nikab draagt en een boete van 380 euro riskeert. 19:55u Ned2. Ook Hella test in deze wandeling hoe Nederland reageert op de nikab door zelf in nikab met Shaista over straat te gaan.
Hiermee vervalt de uitzending van Alejandra Slutzky vanavond, maar zondagochtend om 8.30 en a.s dinsdag 17.05 uur vertelt Alejandra wel in De Wandeling het verhaal over haar vader die is verdwenen in de vuile oorlog in Argentinie en de vader van prinses Maxima, Jorge Zorreguita daarvoor medeverantwoordelijk houdt.’
Ja, stel je voor een dergelijk onderwerp op vrijdagavond en op prime-time…
Geplaatst door Max Delius | 27 januari 2012, 22:54Dat gebeurt vaker en moet aan de kaak gesteld worden. Misschien is er één lichtpuntje aan die huiszoekingen:
niemand zit daar natuurlijk op te wachten en de mensen die erdoor getroffen worden, zullen hun evt. bewondering voor de kliek wel wat gaan temperen. Ondertussen moeten we er zoveel mogelijk aandacht aan besteden. Ik zal het ook op het Volkskrantforum aanhangig maken. We deinzen niet terug voor mediaterreur.
Geplaatst door Grietje | 28 januari 2012, 12:35Ik zag zojuist Mabel Los in Davos. Ze was daar met oude kennissen waaronder Mark de grootste supporter van hare zelfbenoemde staatshoofd. Onderlegger is een beroep waarbij veel gereisd wordt en waarbij er veel vrienden worden maakt op hoge posten!
Geplaatst door Ger de Vries | 27 januari 2012, 22:59Ja Ger, Het Wereld Economisch Forum, waar alle CEO’s jaarlijks bijeenkomen in Davos en bespreken wat er gaat gebeuren. Angela Merkel was er natuurlijk ook, Paul Potman (Unilever),Koch Weser(Duitse Bank),Ban Ki Moon,David Cameron en nog meer van die Graaiers.
5000 zwitserse soldaten zijn ingezet voor de veiligheid en een toegangskaartje kost €35.000,-
Het is toch voor niks.
Geplaatst door Tom Couzy | 27 januari 2012, 23:39“Het is toch voor niks”
Voor hen ja, wij betalen.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 27 januari 2012, 23:44Soros was er ook.
Wat ik wel zag was dat Rutte gestrest was.
Rutte voelde zich niet prettig in zijn vel.
Misschien dat mondiaal al bekend is dat Rutte trots is op de Baphonet in zijn werkkamer?
En dat Rutte volgens grootcriminelen heel goed begrepen heeft hoe hij hogerop moet komen?
Waarna een paar beoogde gesprekpartners niet meer met Rutte wilden praten.
Of opeens eerdere toezeggingen hebben teruggetrokken.
Geplaatst door Jack | 28 januari 2012, 07:54Als die beoogde gesprekspartners opeens niet meer met Drs. Rutte (Geschiedkundig Grootcalculateur) willen spreken, dan zou dat betekenen:
1. ze zijn integer en gaan hun handen niet vuil maken aan het verschijnsel Rutte;
2. ze zijn “in the loop” en weten al, dat ‘s mannekes laatste uur heeft geslagen;
3. of dat Markje in het grote geweld eigenlijk niemand echt opvalt.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 08:06En ik heb op diverse sites gelezen dat er een oplossing is en Draghi zo monter is, want men gaat een injectie van l0.ooo miljard (zegge tienduizend miljard) over ons heen storten. En dan zijn alle problemen opgelost.Behalve dat de papieren euro geen cent meer waard is. Alleen zilver en goud en daar hebben de boven ons gestelden genoeg van.
Schokkend was het Zembla programma over de vroegere pttt en wat er van over is voor de werknemers! Die nu als zzp-er de grond in worden geboord.
En in een provinciestadje hier dicht bij ging voor de derde dag op rij een groot familiebedrijf met meerdere werknemers failliet. Rijwielen, bedden en autoreparaties.
Wat zijn we toch gelukkig met de EU, de euro en al die goede mensen in Davos,die zo over ons waken.
Het komt nog zo ver dat het leger Rhenen moet omsingelen op 30 april om het Grote Feest van de Grote door God Gezondene in Grote Vreugde te kunnen vieren.
Geplaatst door attie | 28 januari 2012, 00:23Ja @Attie ik hoor nog de woorden van Jan Keesje de Jager in mijn oren galmen: “de Euro heeft ons ZOVEEL welvaart gebracht……”. Whoehahahah ha ga er maar om lachen dat is beter voor je gezondheid! Mensen hebben al zo vreselijk veel stress.
Geplaatst door Jacqueline | 28 januari 2012, 13:06In het bijzonder tov het Apeldoorn incident valt het me op hoe bezorgd trix over haar fans is. Het gaat allemaal over haar veiligheid niet de rest…..
Geplaatst door Ed | 28 januari 2012, 00:28Inderdaad, zij zaten hoog en droog op die bus, het waren de burgers die slachtoffer waren…het zijn schijtebroeken, dat hebben we op de Dam wel gezien, ze zijn nu al weer aan trainen in hardlopen denk ik.
Geplaatst door Trijn | 28 januari 2012, 00:40Uit de beelden van toen heb ik afgeleid dat de “majesteit” die strak voor zich uit bleef kijken de aanslag heeft zien aankomen of er niks van heeft gemerkt. Een derde mogelijkheid is dat ze doet alsof ze er niks van meekrijgt. Het blijft vreemd, voor iemand met kunstkniëen die het op een lopen zet als de massa in beweging komt.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 06:36Of dat moe van Amsberg op de hoogte was van het gebeuren en van deze “aanslag” vooraf op de hoogte was in bepaalde kringen, net als bij de aanslag op Theo van Gogh.(Zo’n autoootje begint immers niets tegen een bus.
Tenslotte leverde het wel de “ach wat schaandalig” publiciteit op !
Ik kijk nergens meer van op.
Geplaatst door Tom Couzy | 28 januari 2012, 09:28Dit slaat nergens op. Complottheorieën hebben wij niets aan. Wel bij de realiteit blijven.
Geplaatst door Hans | 28 januari 2012, 11:35Oh, u vindt het ook een “aanslag” op het koningshuis als een Dinky Toy een dubbeldekker benadert? De aanslag was gericht op de burgers; dáár vielen de slachtoffers.
Geplaatst door Marlies | 28 januari 2012, 11:51Tja, je krijgt speculaties als de antwoorden uitblijven. Complotten worden overigens alleen van overheidswege aan ons voorgeschoteld, dat moeten we nooit uit het oog verliezen.
Als je blijft zitten met vragen omtrent de juiste toedracht, onbekende politiemensen in de buurt, schotwonden bij de dader, verdwenen foto’s, gemanipuleerde foto’s, geen sectie gepleegd op het lichaam van de dader, of Tates nu wel of niet in Wassenaar vor WAMax heeft gewerkt, dan komt er geen einde aan speculaties.
Maar als ze nu eens met de feiten aan komen zetten, zijn er weer vele mensen gerustgesteld.
Of juist niet natuurlijk……
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 12:35Ik hoop dat er enorm veel mensen gearresteerd worden en dat iedere bewonder van Rhenen zijn/haar huis doorzocht wordt en tot op het bot vernederd wordt.
Misschien zien ze dan hoe het werkelijk inelkaar zit en word het een feestje voor de amsbergjes alleen…
Geplaatst door Harm | 28 januari 2012, 09:31Helemaal mee eens Harm.
Geplaatst door Hans | 28 januari 2012, 11:36Mijn idee @Harm !
Geplaatst door Jacqueline | 28 januari 2012, 12:44Gelukkig heb je duidelijk het beste voor met ehhhh… De Nederlander!
Geplaatst door Gerrie | 29 januari 2012, 14:40@tom
blijven er mbt apeldoorn nog wel wat vragen. wie was die persoon die uit het autootje sprong, waar is de eerste foto gebleven nadat het autootje de paal had geraakt, waar is die fotograaf gebleven, waarom was de airbag niet afgegaan, waarom zagen we enkel 1 kant van het hoofd, hoe kan het dat hij in aanraking met de ruit was gekomen maar wel in de riemen zat, wie was die agent die gelijk in het autootje kroop, waarom had hij een shirt aan met de nederlandse aanduiding ..police…, volgens experts kon de gematigde snelheid en de botsing de verwondingen niet verklaren en wat waren dan wel die verwondingen waar de man aan is overleden?
vragen vragen…
Geplaatst door harrie | 28 januari 2012, 10:19Inderdaad Harrie. Op de eerste foto zie je ook Karst T. nog met zijn handen aan het stuur !
Daarna niet meer, maar wel het bloedspoor lopen door de kogelinslag in de rechterkant van zijn hoofd.
http://i39.tinypic.com/qovfpv.jpg
http://i43.tinypic.com/vpgns7.jpg
http://i41.tinypic.com/24yb5ma.jpg
Geplaatst door Tom Couzy | 28 januari 2012, 11:13En dan wordt er een partij uitgemaakt alszijnde een fascitische partij! Hoe is dit mogelijk. Voor bruinhemden worden zij uitgemaakt, door DEGENEN die zelf meewerken aan deze razia’s. De pot verwijt de ketel…!
Complete razia’s worden er gehouden net als in 1940-45! En Rhenen PIKT DIT?? NEDERLANDERS PIKKEN DIT??
Ongelovelijk zeg! Er is geen reden voor om dit te doen, de Keuniglijke Familie is crimineel, feiten en geschiedenis tonen dit onomstotelijk aan. Daarbij is die alcoholistische beatrix NIET GEKOZEN door het volk. Dus ik vraag mij af of dit MAG?!! Maar goed, er is vast wel iemand die een glas of kopje te pakken krijgt waar DNA van die gasten aanzit! Of een gordijn van haar aan de kapstok moet hangen waar haren opzitten. Een vorkje waar zij van gegeten heeft??
Geplaatst door Jacqueline | 28 januari 2012, 12:12Volgens ingewijden worden mevrouws resterende haren hermetisch ingesloten door haar aangemeten Shell-kapsel. Én met een vorkje geef ik je ook weinig kans, want vanwege veiligheidsmaatregelen is het hanteren van een vorkje verboden wapenbezit: PBC.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 12:40Ach natuurlijk, ja inderdaad zo zit het! maaruhh Dikkie Dik dan??
Geplaatst door Jacqueline | 28 januari 2012, 13:14Daar hebben ze het volgende op gevonden:
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 13:22Ha ha helemaal zo gek niet bedacht hoor Administrator! Het zijn zulke griezels daar!
Geplaatst door Jacqueline | 28 januari 2012, 15:55Jacqueline, als je doelt op de PVV, dan inderdaad zul je moeten inzien dat dit een partij van en voor griezels is. Er is geen sprake van dat Wilders republikein is, ondanks zijn gezeur over die schijnheilige hoofddoek van Bea.
Ik raad je aan het boek “Argumenteren tegen de monarche”te lezen, dan maak je kennis met een republikein van het zuiverste water die helder uiteenzet waarom de monarchie niet deugt.De schrijver heet Bob Elbracht.
Geplaatst door Grietje | 28 januari 2012, 15:11In het Verenigingsprogramma van de PVV zie ik toch vele zaken die een republikein wel aanspreken. Zoals bijvoorbeeld het feit dat benoemingen niet meer aan de orde zijn en dat er referenda kunnen worden gorganiseerd, etc.
Probleem met Wilders is, dat de VVD hem heeft gebaard. Een nieuw etiket op een oude fles wijn dus. Door dit kabinet te gedogen hebben we kunnen zien, dat de PVV er al helemaal bij hoort. Het rechtse deel van het politieke spectrum is kaltgestellt. Slim.
Argumenteren tegen de monarchie, het hoort er natuurlijk bij. Maar denken dat we via argumentatie de massa in beweging kunnen krijgen zonder de vinger op de zere plek te leggen, is een utopie. Die zere plek is namelijk het hele apparaat van koningshuis, politiek, multinationals, zowel in de boven- als in de onderwereld. De monarchie heeft ons land door en door verziekt en gecorrumpeerd, dat komt nooit weer goed.
Ik heb een broertje dood aan die inwisselaars, een president voor een koning inruilen, je hebt de lachers wel op de hand. Maar je schiet volledig je doel voorbij. Er zijn nog maar een beperkt aantal mensen die (willen) begrijpen dat het radicaal en rigoureus moet en dat de daders berecht moeten worden “in naam des volks”.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 15:42Het gaat mij erom Grietje, dan er een deel is van de regering in ieder geval diens achterban (o.a. van Agt, Aantjes ect.) een andere partij (of dat nu PVV, D66, VVD is dat interesseert mij niet) , maar dat die achterban met een grote dikke vinger een andere partij beschuldigen van iets walgelijks, terwijl HUN PARTIJ die razia in Reeuwijk. DAAR gaat het NU om, goedkeuren. WIE heeft er dus nu eigenlijk een facistische insteek?? De pot (CDA) verwijt de ketel dat ‘ie zwart ziet. En dat is wat ik bedoel. Want je wordt opgepakt als je hieraan niet vrijwillig meewerkt! DAT is een razia en die werden in 1940-45 gehouden door Nazi;s. Brrrrr…… .
Zelfde is wat nu gebeurt met Merkel en die Fransoos. 1 Europa, 1 Bank, 1 President, let op! Daar gaan we weer: Wilde die Nazi die Hitler heette dat ook niet in………..1940-45??!!! Dus…. WIE toont er nu hier facistische trekjes? En DAT is wat ik bedoel.
Ik hoop dat ik zo iets duidelijker ben.
Geplaatst door Jacqueline | 28 januari 2012, 15:53Je WAS al duidelijk, Jacqueline. Het is lood om oud ijzer.
En zoals de Administrator hierboven aangeeft, het inwisselen van een koning voor een president heeft geen zin, zolang de zeer grote groep maffia-dienaren blijft zitten.
Als de bevolking van Rhenen deze Hitler-maatregelen accepteert – maatregelen te nemen voor een zo geliefd koningshuis volgens vele kranten, tijdschriften en door ons volk betaalde TV-zenders – dan blijft er weinig over dan de slapende massa radicaal wakker te schudden.
Geplaatst door Marlies | 28 januari 2012, 16:25Ja hoor Jacqueline, ik begrijp je helemaal en ik wind me ook op over dat hypocriete zootje in Den Haag. Maar de partijen die een ceremonieel koningsschap voorstaan zou ik willen zeggen: dat is geen enkele verbetering. Van
eeuwigheid tot amen zullen we opgescheept zitten met een decadente troep die zich door ons laat onderhouden en gelieerd is aan zowel het näzisme als de Argentijnse dictatuur. Op de eerste plaats moet de ministeriele verantwoordelijkheid afgeschaft worden zodat die lui zelf verantwoording moeten afleggen voor hun wandaden maar liefst zie ik ze voor de rechter en na hun vrijlating, als ze geen levenslang krijgen, in de bijstand met solli-
citatieplicht. Ik besef dat dit helaas niet zal gebeuren. We kunnen voorlopig alleen proberen mensen ervan te overtuigen dat ze dwepen met gespuis.
Geplaatst door Grietje | 28 januari 2012, 17:09E$n inmiddels gaat de geschiedvervalsing gewoon door. In HP/DeTijd vandaag staat dat er op de goede Claus niets valt aan te merken.Hij was een paar maanden bij de Wehrmacht en er is geen kogel gelost.
Daar maar moet maar weer eens op gereageerd worden.
Geplaatst door attie | 28 januari 2012, 13:38Deze link er maar even opzetten:
http://herstelderepubliek.wordpress.com/2011/12/23/van-de-prins-geen-kwaad-klaasje-van-amsberg/
Knappen ze weer van op en het offensief knapt er hopelijk op af.
Geplaatst door ADMINISTRATOR | 28 januari 2012, 13:45De reaguurders op GeenStijl gaan los op de familie von Amsberg:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2012/01/pandgestapo_in_rhenen_.html#comments
Geplaatst door Max Delius | 28 januari 2012, 18:36Bonk Bonk Bonk!!!! AUFMACHEN!
Geplaatst door Mitch | 28 januari 2012, 23:50Dat was wel even lachen, Max Delius. Men doet ook weer ideeën op. Voor de Rhenenaren die nu in de riante positie verkeren om kostelijke grappen uit te halen.
Wat gebeurt er bijvoorbeeld als je een portret van Kim-Il-Jong of Oen op hangt en er een behoorlijke rij waxinelichtjes voor laat branden.En daarnaast met een zakdoek in de hand, overmand door verdriet, te wenen.Een ui wil nog wel eens helpen.
Of een klein museumpje inricht voor die gelegenheid en alle trawanten van oranje bijvoorbeeld vanaf king Gorilla
ten toon stelt.Krijgt men dan een pluimpje.
Een andersoortig museumpje zou natuurlijk kunnen zijn : Ferdinand Domela Nieuwenhuis en een stapel van zijn blad Recht voor Allen.
Ook een rij boeken zou niet misstaan: Oranjebitter van Thieu Vaessen,Oranjebitter van Kikkert, de factieboeken van Ross zoals bijvoorbeeld KingKong, Bernhardgate van Ton Biesemaat, alle boeken van dr.Gerard Aalders, de boeken van Philip Dröge: Het Oranjekapitaal en Bernhard, Meesterspion., Verteldittochaanniemand van Daniella Hooghiemstra en haar vriendin, Oranjebastaarden van Hanno de Iongh,De Zwarte Schapen van Hendrik Kortering, Om erger te voorkomen van Nanda van der Zee en diverse jaargangen van De Republikein en De Hofleverancier..
Als ze dit allemaal in het proces-verbaal moeten zetten komen ze aan de overige huizen niet toe.
Men is vrij om in eigen huis op vredelievende wijze te doen wat men wil. Boeken verzamelen of postzegels maakt geen verschil.Men mag vrij denken in eigen huis.Men mag de Internationale zingen en spelen.
En dan hebben we het nog niet eens over een passende decoratie, bijvoorbeeld baphomet en zwarte draperieën.
Toe Rhenenaren, laat het volk eens lachen in deze donkere tijden.
Geplaatst door attie | 29 januari 2012, 00:05Concluderend: Wanneer u ideeën heeft voor de invulling van koninginnedag 2012 in Rhenen, dan horen we dit graag van de u via ;
koninginnedag2012@rhenen.nl
Geplaatst door Tara | 29 januari 2012, 01:54Op linkedin is een “de republikein” groep aan gemaakt. Allemaal lid worden aub
Geplaatst door Marleen | 29 januari 2012, 11:30Ondanks de groeiende afkeer van het koningshuis in Nederland, is de groep aanhangers van het koningshuis nog altijd veel groter. Kijk alleen maar naar de massa’s mensen die elk jaar langs de wegen staan waar Beatrix en haar gevolg langs komen. Daarnaast zie je hoe fel er wordt gereageerd als Wilders de koningin gaat afzeiken. Meteen heeft de PVV vier, vijf zetels minder. Nederland is een constitutionele monarchie, en deze vorm heeft haar charme nog lang niet verloren.
Geplaatst door toegelicht | 30 januari 2012, 12:19Het valt wel mee met die “MASSA’S” mensen langs de wegen als B met haar gevolg langs komen. Beelden van de afgelopen 20 jaar tonen een beduidende terugloop, ook bij het spektakel op de 3e dinsdag in september. Ambtenaren en Spakenburgse dames zijn daar het “publiek”.
Tevens neemt u de uitslag van een poll om het verlies van zetels voor de PVV te verklaren, zoals zo graag in de MSM wordt aangegeven. Het zou ook kunnen, dat de kosten van levensonderhoud, het terugvallen van toeslagen én de premieverhogingen en eigen risico van bijv. de ziektekostenverzekering mensen naar het linkse kamp brengt. Als in februari duidelijk wordt hoeveel extra bezuinigingen er op stapel staan, en Wilders gaat er in mee – ondanks wellicht een kleine bezuiniging op Ontwikkelingssamenwerking en andere subsidies aan belangengroepen – dan verliest de PVV nog veel meer stemmen en kan de SP gaan optellen. De buitensporige kosten van die “charmante” constitutionele monarchie worden steeds duidelijker; òòk en misschien moet ik zeggen jùist voor hen, die langs de kant van het spektakel staan in hun Wibra outfit.
Geplaatst door Marlies | 30 januari 2012, 12:53Toegelicht, het kan snel gaan hoor. Een domme uitspraak, een leep lachje op verkeerd moment, een onthulling of het VERSCHIJNEN VAN DE STADHOUDERSBRIEF.Het gevaar voor de amsbergclan loert aan alle kanten,zelfs vanuit Argentinie. Want mevrouw Kirchner is gelukkig weer geheel hersteld en bepaald niet gesteld op pa Zorreguieta, die zich hier schuil houdt in duur bejaardenappartement
En kun je “keuningin”worden als elk moment je pa achter de tralies kan verdwijnen?
Want uit het programma De Wandeling is weggecensureerd dat mevrouw Slutzky (volkomen terecht) een aanklacht heeft ingediend tegen pa Z. Als medeplichtige aan de folteringen en moord op haar vader,een idealistische huisarts in een armoewijk van Argentinie.
Wat raar dat de goeden lijden en de slechten “leiden” en dat ook nog ten eigen bate.
Wat raar ook, de opa van Erwin lensink strijdt op de Grebbe voor “zijn”koningin en diezelfde koningin (de opoe van beatrix) is dan al weg met goud en diamanten.
Geplaatst door attie | 30 januari 2012, 12:53Kan iemand dat verhaal van mevrouw Slutzky ergens opduikelen, zodat dat hier als een soort MONUMENT kan worden neergezet, voor deze onder de ‘Zorreguieta-regering’ gruwelijk vermoordde, idealistische huisarts?
Het is immers niet uitgesloten, dat als de huidige kliek van Oranje-nepperds z’n zin krijgt, er ook in ons land “Dwaze Moeders” (en dochters) zullen gaan ontstaan…
Geplaatst door Paul Calluna | 30 januari 2012, 13:46Is inmiddels gebeurd bij ProRepublica:
http://www.prorepublica.org/artikel.aspx?a=120129_Alejandra_Slutzky&t=Alejandra+Slutzky+Jorge+Zorreguita+regime+videla+verdween+verdwijnijning+Prins+willem+alexander+maxima+10+dutch+monarchy+monarchie+republiek+republikein+prorepublica+pro+republica+republikeins+republikeinen
Geplaatst door Paul Calluna | 30 januari 2012, 21:08Net twee Vandaag gezien over populariteit van Bea en de haren. Als vertegenwoordiger van de republikeinen mocht Thomas von den Dunk een paar woordjes zeggen. Wat een vertoning. Hij praat net zoals de “koningin”zelf en
hij had duidelijk groot respect voor dat mens. Ze hadden Bob Elbracht moeten vragen, die zou zich wel anders hebben verteld maar dat mag niet op de publieke omroep. Wie denkt dat we een democratie hebben? Ik niet
in ieder geval.
Geplaatst door Grietje | 31 januari 2012, 18:55Schitterende bossen,in de omgeving van Hilversum en Zeist.
Het zou mij niks verbazen als Harrie Stoeltie daar ook vaak wandelt.
Ik zit n.l. hardop te filosoferen waar Holleeder nu kan zijn.
Als ik Willem was,klopte ik aan bij paleis Noordeinde, tenslotte is dat een gebouw van ons allemaal.
Geplaatst door Tom Couzy | 27 januari 2012, 21:06Lage Vuursche misschien? Verhip, das dichtbij Drakensteyn.
Geplaatst door Marlies | 27 januari 2012, 21:28